tygodniówki

Ogrodnictwo dam pracę w Holandii dla par przy kwiatach-różach w szklarni, Delfgauw

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Delfgauw
  • Data rozpoczęcia pracy: 6.10
  • Długość umowy: umowa stała
  • Opublikowany: 26 września 2019 01:26

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Delfgauw poszukuje pracowników ogrodnictwa lub pary do podjęcia pracy w Holandii przy kwiatach – różach w szklarni. Oferta bez znajomości języka obcego także jest dostępna.

Charlie works to marka firmy Beetsma Sp. z o.o. (Nr. APT 5169) lidera na rynku pośrednictwa pracy w Holandii oraz w Polsce.
Obecnie dla jednego z naszych klientów, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik Fizyczny – Praca przy Różach
Miejsce pracy: Delfgauw
Praca od Zaraz!

Zakres obowiązków:
– praca w szklarni
– ścinanie róż
– sortowanie kwiatów
– inne prace pomocnicze.

Wymagania:
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz
– dobry stan zdrowia
– dyspozycyjność do pracy na długi okres czasu.

Kontakt: 733-359-207 lub 508-569-193
Adresy email:
– r.jakubowski@charlieworks.pl
– k.kwiecinska@charlieworks.pl

Lub jeżeli zgłaszają się państwo przez serwis FB – za pomocą aplikacji messenger
Prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod@beetsma.pl.

ID ogłoszenia: 3585d8a0aab5c2cd