od 9,82 €/h

Ogrodnictwo dam pracę w Holandii przy kwiatach od zaraz bez języka Noordwijkerhout

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Noordwijkerhout
  • Długość umowy: min. 6 tygodnin lub dłużej
  • Opublikowany: 9 czerwca 2019 00:28

Możliwość podjęcia pracy w Holandii przy kwiatach na terenie Noordwijkerhout. Zatrudnienie od zaraz w ogrodnictwie bez znajomości języka. Zakwaterowanie w dobrych warunkach zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa przy kwiatach.

Lokalizacja: Noordwijkerhout.

Wynagrodzenie: od 9,82 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań pracownika będzie należało sadzenie, ścinanie oraz pakowanie kwiatów, takich jak: tulipany, chryzantemy, lilie i storczyki;
  • praca może odbywać się w szklarni, na hali albo na polu.

Wymagania:

  • nie jest konieczny język holenderski, ale potrzebna jest podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę;
  • legalne zatrudnienie z możliwością wyrobienia numeru SOFI na miejscu;
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie max. 85,50 Eur na tydzień;
  • płatne ubezpieczenie 24,14 Eur na tydzień;
  • możliwość stałej pracy;
  • pomoc koordynatorów;
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Holandii.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: +48 77 423 06 00 albo +48 77 441 84 75 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00.

Do CV należy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)”.

Źródło: https://gratka.pl/praca/praca-przy-kwiatach-ogrodnictwo/ob/11912983

ID ogłoszenia: 5365ced300b32ad3