9,43€ brutto

Ogrodnictwo dam pracę w Holandii przy kwiatach – pielęgnacja orchidei w Harmelen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Harmelen, Moerkapelle
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 20.03.2017
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Opublikowany: 17 marca 2017 00:33

Aktualna oferta pracy w Holandii w ogrodnictwie dla Polaków przy kwiatach. Zatrudnienie w Harmelen przy pielęgnacji orchidei na linii produkcyjnej (wkładanie w doniczki, usztywnianie patyczkami i spineczkami).

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Pracownik Produkcji – Praca przy Kwiatach (Orchidee)

Miejsce pracy: Moerkapelle/Blijswijk/ Harmelen;

Opis stanowiska:

praca na hali produkcyjnej, przy tasmie;

pielęgnacja kwiatów- storczyków: wkładanie w doniczki, usztywnianie patyczkami i spineczkami; przygotowywanie do wysyłki;

praca w systemie 1- zmianowym;

Wymagania:

podstawowa znajomość j. angielskiego;

doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach- mile widziane;

prawo jazdy- mile widziane;

duża motywacja do pracy, rzetelność i uczciwość w wykonywanych obowiązkach;

chęć pozostania w pracy na długi okres czasu, min. 6 miesięcy;

Oferujemy:

przejrzystą formę zatrudnienia, kontrakt z holenderskim pracodawcą;

atrakcyjne zarobki -9,43€ brutto / 1 h + 8% dodatku wakacyjnego- dla osób od 21 lat;

pracę na długi okres czasu;

duża ilość godzin pracy;

zakwaterowanie;

ubezpieczenie;

transport do/z pracy;

opiekę polskiego koordynatora;

dobrą atmosferę w pracy i na co dzień;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na mail: tkrawczyk@eurojob.nl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami;

ID ogłoszenia: 94458c7ebfc37ce0

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez tomaszeurojob

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez tomaszeurojob »