39,00

Ogrodnictwo fizyczna praca Holandia przy kwiatach w Hadze bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Den Haag
  • Data rozpoczęcia pracy: 28-10-2019
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 24 października 2019 03:37

Bez znajomości języka na terenie Hagi dostępna do podjęcia fizyczna praca w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach. Zatrudnienie od zaraz przy m.in. układaniu, sortowaniu, pakowaniu kwiatów oraz foliowaniu bukietów.

HONEST JOBS jest agencją pośrednictwa pracy ( nr cert. 20049), która poszukuje dla swoich holenderskich klientów osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku produkcyjnym w branży kwiatowej. Praca w Holandii – Den Haag i okolice.

Zakres obowiązków:

⦁ układanie na taśmie kwiatów

⦁ sortowanie kwiatów

⦁ pakowanie gotowych produktów

⦁ foliowanie bukietów

⦁ kontrola jakości.

Praca odbywa się na hali produkcyjnej przy taśmie.

Oferujemy:

* stawkę godzinową w zależności od działu

* dodatek urlopowy oraz wakacyjny wypłacany po zakończeniu kontraktu

* cotygodniowe wypłaty na konto pracownika (na rachunek w walucie Euro)

* opiekę koordynatorów polskojęzycznych

* transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

* sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem

* odpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie od kosztów leczenia

* legalną i stabilną pracę w oparciu o kontrakt holenderski (min. 3 miesiące z możliwością przedłużenia)

Cenimy doświadczenie i motywację do pracy!

Jako jedna z nielicznych agencji nie wymagamy znajomości języka.

honest.jobs.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 1785db0202a2362c