10,05 Eur na godz.

Ogrodnictwo Holandia praca od zaraz przy kwiatach-różach bez języka 2020 Luttelgeest

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Luttelgeest
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 16 marca 2020 00:10

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii przy kwiatach. Zatrudnienie 2020 w ogrodnictwie przy różach na terenie Luttelgeest bez języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Luttelgeest.

Wynagrodzenie: 10,05 Eur n agodz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie ścinał róże przy użyciu sekatora, a także wykonywał inne czynności, które będą dotyczyły pielęgnacji róż, np. pluizen, inbuigen.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy przy ścinaniu róż;
  • dostępność na dłużej – praca całoroczna;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stałą pracę;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pomoc przy formalnościach;
  • płatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • darmowy dojazd do pracy na terenie kraju;
  • dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto oraz urlopowy 10,92% dochodów brutto;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • zorganizowanie płatnego transportu do Holandii u zaufanego przewoźnika;
  • rozliczania podatkowe, co pozwoli odzyskać nadpłacony podatek.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 2455e5930243523b