9,04 euro/h brutto

Ogrodnictwo od czerwca 2018 oferta pracy w Holandii bez języka przy kwiatach

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Maasdijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2018
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 29 listopada 2017 01:43

Propozycja pracy w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach dla osób bez znajomości języka. Od czerwca 2018 możliwe zatrudnienie dla par w firmie z Maasdijk.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce pracy: Maasdijk, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,04 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca przy hortensjach w szklarni oraz na polu
  • zadaniem pracownika będzie przycinanie, pakowanie, naklejanie nalepek z informacjami oraz wysyłanie zamówionych kwiatów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od czerwca 2018
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par na warunkach holenderskich
  • pracę w stabilnej firmie
  • zapewnione zakwaterowanie w dobrym standardzie, dla par wspólne lokum
  • zapewniony transport do Holandii
  • opiekę konsultantów na miejscu
  • ubrania ochronne i odzież jednorazową
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie aktualnego CV na nasz adres:

rekrutacja@axidus.pl

Źródło: http://www.axidus.pl/oferty-pracy/kwiaty/

ID ogłoszenia: 6845a1db24ca1123