9,59 euro/h brutto

Ogrodnictwo od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka przy kwiatach Emsbüren

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Emsbüren
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Opublikowany: 18 lutego 2018 03:16

Zatrudnimy od zaraz w szklarni z Emsbüren przy pielęgnacji oraz zbiorach kwiatów. Oferta pracy w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka z zakwaterowaniem odpłatnym.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce pracy: Emsbüren, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,59 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie sadzenie i pakowanie roślin oraz sadzonek
  • do obowiązków będzie należało zbieranie kwiatów i usuwanie pędów bocznych oraz obsługa urządzeń
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie oraz przygotowywanie towarów do wysłania

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • perspektywę podwyżki od kwietnia
  • wparcie w sprawach formalnych
  • zamieszkanie płatne na miejscu
  • możliwość wyjazdu w parach lub grupach
  • pomoc w organizacji wyjazdu

Aplikacja:

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem:

Lublin
ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-w-szklarni-przy-kwiatach-id1138493.html

ID ogłoszenia: 9955a88b71d87c11