stawka wiekowa

Ogrodnictwo od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka przy kwiatach Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 16 marca 2018 07:39

Opcja zatrudnienia w szklarni z Hagi dla kandydatów bez znajomości języka. Ogrodnictwo – praca w Holandii możliwa jest od zaraz przy pielęgnacji kwiatów.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce zatrudnienia: Haga, Westland, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: stawka wiekowa od 7,67 do 9,59 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna przy kwiatach szklarniowych

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Holandii na dłuższy okres
  • chęć oraz motywacja do pracy
  • konto w banku
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Holandii na dłużej
  • darmowy transport do pracy służbowym samochodem lub rowerem
  • atrakcyjne zarobki wypłacane co tydzień na konto pracownika
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Holandii
  • zamieszkanie w pełni wyposażonych, wynajętych mieszkaniach lub domkach
  • pomoc konsultantów na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta zatrudnienia prosimy o aplikowanie poprzez formularz znajdujący się na stronie:

ID ogłoszenia: 7865aa61bbe49343

4 komentarze na “Ogrodnictwo od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka przy kwiatach Haga”

  1. Witam jestem chetna podjac pracę od zaraz prosze o kontakt na maila

  2. Krzysztof Dorofejow na 18 marca 2018 @ 15:32

    Jestem zainteresowany ofertą pracy.

  3. Jestem chętna podjac prace prosze o wiadomość na email

  4. Karolina Król na 18 marca 2018 @ 23:15

    Witam, jestem zainteresowana wraz z chłopakiem pracą od maja.

Zostaw odpowiedź do Dorota zalikowska