9,51 euro/h brutto

Ogrodnictwo od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka przy kwiatach Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2017 02:22

Dostępna od zaraz praca Holandia w ogrodnictwie dla kandydatów bez znajomości języka. Opcja zatrudnienia w Limburgii przy pielęgnacji i sadzeniu kwiatów doniczkowych.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Lokalizacja: Limburgia, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,51 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie głównie polegała na pielęgnacji kwiatów doniczkowych
  • zadaniem pracownika będzie maszynowe lub ręczne sadzenie oraz przesadzanie roślin
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało przygotowywanie towarów do wysyłki

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracach związanych z ogrodnictwem
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • chęć i motywacja do podjęcia zatrudnienia
  • możliwość pracy w różnych warunkach – na zewnątrz, w hali lub szklarni

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy
  • wysokie zarobki wypłacane zawsze w terminie
  • perspektywę pracy na dłuższy okres w Holandii

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania CV na adres e-mail:

rekrutacja@contrain.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-do-pracy-przy-kwiatach-doniczkowych-id788347.html

ID ogłoszenia: 9385995f1043f039