stawka godzinowa

Ogrodnictwo od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka przy kwiatach Westland

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Westland
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 14 stycznia 2018 00:14

Dostępna od zaraz oferta zatrudnienia w okolicach Westland przy kwiatach. Ogrodnictwo – praca w Holandii przy orchideach dla kandydatów bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce pracy: Westland, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka wiekowa – od 7,61 do 9,59 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca przy pielęgnacji kwiatów
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało pakowanie i segregacja orchidei

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • chęć i motywacja
  • posiadanie konta w banku
  • pracowitość i zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • dużą liczbę godzin pracy, około 38-45 tygodniowo
  • zapewnione zamieszkanie w domkach jednorodzinnych lub mieszkaniach z dostępem do internetu oraz pełnym wyposażeniem
  • wsparcie w procesie adaptacji do nowych warunków
  • pomoc w sprawach formalnych, w tym wyrobieniu numeru sofi
  • wynagrodzenie wypłacane na konto raz w tygodniu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 2415a5945f9e01bc

1 odpowiedź na “Ogrodnictwo od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka przy kwiatach Westland”

  1. Proszę o kontakt na numer 519369327

Zostaw odpowiedź do Adrian