do uzgodnienia

Ogrodnictwo od zaraz praca w Holandii bez języka przy kwiatach (storczykach) 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 lutego 2020 00:07

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii przy kwiatach (storczykach). Zatrudnienie 2020 w ogrodnictwie bez znajomości języka dla dyspozycyjnych Polaków do pakowania, sortowania i sztukowania roślin w szklarni.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie wykonywanie różnych prac związanych z uprawą oraz pielęgnacją orchidei, np. sztukowanie, sortowanie oraz pakowanie.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz na pełny etat;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dokładne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zaletą będzie znajomość języka holenderskiego albo języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na dłuższy czas;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w ogrodnictwie na terenie Holandii proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

biuro@dobosh-work.pl albo można dzwonić pod numer telefonu: 533999213

Źródło: www.praca4u.net/praca-przy-storczykach-od-zaraz-id1185118.html

ID ogłoszenia: 3825e42c5bbb9b2e