9,59 euro/h brutto

Ogrodnictwo oferta pracy w Holandii bez języka przy kwiatach od zaraz Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 18 maja 2018 01:54

Chętnie zatrudnimy w szklarni z Limburgii pracowników bez znajomości języka. Ogrodnictwo – praca w Holandii możliwa od zaraz przy pielęgnacji kwiatów doniczkowych.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce pracy: Limburgia, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,59 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w szklarni przy kwiatach
  • zadaniem pracownika będzie sadzenie i przesadzanie ręczne oraz maszynowe kwiatów doniczkowych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pielęgnacją oraz przygotowywaniem towarów do wysyłki

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie podstawowym
  • gotowość do pracy na zewnątrz
  • chęć i motywacja do podjęcia zatrudnienia

Oferujemy:

  • wysokie zarobki wypłacane w terminie
  • pomoc w znalezieniu miejsca do zamieszkania
  • opiekę polskiego konsultanta na miejscu
  • wsparcie w organizacji dojazdów do pracy i z powrotem
  • możliwość dłuższej współpracy przy innych projektach

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych z CV na adres:

rekrutacja@contrain.pl

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-holandii-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach-doniczkowych-limburgia-2018/

ID ogłoszenia: 8305afdf42d23ea3