10,71 € brutto/h

Ogrodnictwo oferta pracy w Holandii jako pracownik szkółki drzewek, Etten-Leur

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Etten-Leur
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 18-01-2021
  • Długość umowy: kontrakt
  • Opublikowany: 10 grudnia 2020 00:41

W rejonie Etten-Leur do podjęcia legalna praca w Holandii w ogrodnictwie jako pracownik szkółki drzewek. Zadaniem na tym stanowisku będzie przycinanie i karczowanie, przesadzanie drzewek i roślin ogrodowych do donic.

Agencja zatrudnienia Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: pracownik szkółki drzewek. Praca w Holandii u jednego z naszych zagranicznych klientów.

Zakres obowiązków:

przycinanie i karczowanie i przesadzanie drzewek i roślin ogrodowych do donic
instalacja systemów nawadniających
etykietowanie, owijanie siatką i przygotowywanie wg. zamówień
Oczekujemy od kandydata:

dyspozycyjności do podjęcia pracy za granicą na okres od 3 – 6 miesięcy (możliwość przedłużenia współpracy)
gotowości do wykonywania pracy fizycznej na zewnątrz
znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
sumienności i dokładność w wykonywaniu zleconych zadań

Oferujemy:

pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
pracę w systemie jednozmianowym w międzynarodowym środowisku
przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
możliwość podjęcia dłuższej współpracy
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
dodatki wakacyjne i urlopowe
opiekę koordynatora w miejscu pracy
możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

ID ogłoszenia: 9205fd229038c4e1