6,66-9,51

Ogrodnictwo oferta pracy w Holandii przy kwiatach od lipca 2017, Overijssel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Overijssel
  • Data rozpoczęcia pracy: czerwiec i lipiec
  • Długość umowy: 2-3 miesiące
  • Opublikowany: 6 czerwca 2017 03:39

Począwszy od lipca 2017 możliwość podjęcia pracy w Holandii przy kwiatach – liliach. Zatrudnienie w Overijssel na wakacje dla Polaków, mile widziane prawo jazdy kat. B.

Dla kilku klientów w regionie Overijssel poszukujemy osób chetnych do pracy w okresie wakacyjnym. Organizujemy wyjazdy do pracy przez cały czerwiec oraz początek lipca.

Obowiązki:

– praca na zewnątrz przy zrywaniu pąków z kwiatów lilli,

– praca na magazynie przy sortowaniu cebulek tulipanów

Wymagania:

– posiadanie prawa jazdy kat. B (nie jest to warunek konieczny),

– motywacja i chęć do pracy,

– dyspozycyjność na minimum 2 miesiące.

Oferujemy:

– szczegółowe i jasne warunki zatrudnienia,

– cotygodniowe rozliczenie godzin i wypłaty,

– dobre warunki zakwaterowania,

– atrakcyjne stawki godzinowe dla osób na wiekówce tzn. wyższe niż minimalne,

– nadgodziny płatne extra,

– darmowy transport z miejsca zakwaterowania do pracy i powroty bez opóźnień,

– opieke koordynatora,

– opcjonalnie pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV na adres mailowy: overijssel@duijndamuitzendgroep.nl

ID ogłoszenia: 2625932783a97047