0

Ogrodnictwo praca Holandia – posezonowe porządki w szklarni od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ternauzen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: min. 2 msc
  • Opublikowany: 21 października 2019 02:15

Od zaraz poszukiwani kandydaci do podjęcia fizycznej pracy w Holandii w ogrodnictwie przy posezonowym porządkowaniu szklarni z papryką. Oferta bez wymaganej znajomości języka.

KLAVER SP. Z O. O. certyfikat o numerze rejestru 18450. Poszukuje kandydatów do pracy w Holandii na stanowisko:

Pracownik fizyczny – Holandia

Zakres obowiązków:

– posezonowe porządkowanie szklarni z papryką
– przygotowanie szklarni pod nowe sadzonki

Wymagania:

– zmotywowanie do pracy
– zaangażowanie w powierzone obowiązki
– pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego
– prawo jazdy

Warunki:

– atrakcyjna stawka godzinowa
– extra płatne nadgodziny
– dużo godzin pracy
– legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Co oferujemy:

-dłuższą współpracę
-zakwaterowanie,dojazd do pracy, a także ubezpieczenie
-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu: 48 570 901 913, 48 570 901 414 lub wyślij sms z dopiskiem LIKWIDACJA SZKLARNI- oddzwonimy do Ciebie.
Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa

ID ogłoszenia: 9305dad7f6a7f7c0

Brak tagów