1400 netto

Ogrodnictwo praca Holandia przy kwiatach – różach od zaraz bez języka, Noord Brababnt

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Noord Brababnt
  • Data rozpoczęcia pracy: 29.07
  • Długość umowy: rok
  • Opublikowany: 24 lipca 2019 23:55

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii w ogrodnictwie bez znajomości języka przy kwiatach – różach. Zatrudnienie 2019 dostępne od zaraz w szklarni na terenie Noord Brababnt.

Opis stanowiska:
Obcinanie gałązek młodych róż (miękkie, kolce nieszkodliwe).
Praca siedząca,nie trzeba dźwigać.
Nie jest to praca na szklarni, a w magazynie- temperatura optymalna.
Pracodawca nie ma wymagań odnośnie stroju roboczego, ale strój ma być sportowy, wygodny. Buty robocze również nie są wymagane.

Wymagania:
• motywacja oraz chęć do pracy
dyspozycyjność na dłuższy czas
• mile widziana znajomość języka angielskiego- jednak nie jest to warunek konieczny
• mile widziane osoby posiadające swoje auto (20 min od miejsca zamieszkania )
• Doświadczenie nie jest wymagane- w pierwszym miesiącu- czas na szkolenie
Co oferuje pracodawca:
• zakwaterowanie w domu (max 6 osobowym)
• ubezpieczenie
• umowę bezpośrednio z pracodawcą- zgodną z holenderskim układem zbiorowym CAO
• praca w przyjaznym środowisku (również inni Polacy są na miejscu)

Jak aplikować:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości z załącznikiem na adres :

info@vkkuitzendbureau.nl w tytule wiadomości wpisując „Róże”

Prosimy o dodanie poniższej wiadomości wysyłając swoje CV „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

ID ogłoszenia: 3975d3859e5a77ed

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez anna VKK Uitzendbureau

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez anna VKK Uitzendbureau »