10,48-14,14 e brutto/h

Ogrodnictwo praca w Holandii bez języka i doświadczenia przy warzywach i kwiatach w szklarni, Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga i okolice
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 26 maja 2022 00:33

W okolicach Hagi również bez doświadczenia zawodowego możliwa do podjęcia praca w Holandii bez języka w ogrodnictwie przy warzywach i kwiatach szklarniowych.

Aktualnie dla Naszego klienta w Holandii prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik szklarni

OPIS STANOWISKA:

Do głównych obowiązków należą: sadzenie , uprawa, pielęgnacja , zbiory, ścinanie oraz inne czynności wykonywane w szklarni z warzywami (pomidory, ogórki, rzodkiewka i papryka) oraz kwiatam

REGION Westland ( Okolice Hagi i Rotterdamu). Bardzo atrakcyjna okolica – blisko do morza.

TERMINY WYJAZDU : Każdy poniedziałek i czwartek

Wyjazdy organizowane są przez cały rok.

OFERUJEMY

wynagrodzenie ,stawka :10,48 e brutto/h ( od 21 lat )
dodatek wakacyjny 8%
nadgodziny oraz soboty płatne +35% /h (stawka 14,14 e brutto/h)
dodatek dla kierowcy
regularne tygodniowe wypłaty na konto
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na okres min. 2,5 / 3 miesięcy
ubezpieczenie ( koszt 28,37 e/tydz. – odliczany z tygodniowego wynagrodzenia )
pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii ( zamawiamy busa spod domu )
bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii
zakwaterowanie ,pokoje 2-osobowe (kompletnie wyposażone / WiFi) koszt 104e/tydz – odliczany z tygodniowego wynagrodzenia
opiekę polskich rezydentów

WYMAGANIA
dyspozycyjność na minimum 2,5 / 3 miesiące i dłużej
brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
mile widziane prawo jazdy
silna motywacja do pracy

Uwaga: Nie wymagamy doświadczenia.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do aplikowania – oddzwonimy.

W APLIKACJI PROSZĘ PODAĆ PLANOWANY TERNIM WYJAZDU.

Posiadamy również oferty pracy na produkcji , magazynie, na wózki widłowe oraz inne…

Sprawdz na www.wiatrak-jobs.pl

KONTAKT

Agencja Pośrednictwa Pracy

„WIATRAK-JOBS” (KRAZ 14959)

(oferta pracy tymczasowej).

Web: www.wiatrak-jobs.pl

Biuro Piła ul. Okrzei 19/1, 64-920 Piła

Biura czynne:

Pon-Pt w godzinach 9:30-16:30

ID ogłoszenia: 922628f34171c098