10,71

Ogrodnictwo praca w Holandii bez języka od zaraz jako pracownik szkółki drzew ozdobnych, Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia- Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2020 00:04

Także bez znajomości języka w rejonie Venlo możliwa od zaraz legalna praca w Holandii w ogrodnictwie jako pracownik szkółki drzewek ozdobnych.

Get Job Sp. z o.o. to licencjonowana oraz certyfikowana agencja pracy tymczasowej (KRAZ 18595) świadcząca usługi w zakresie zapewnienia kadry pracowniczej dla klientów na terenie Europy Zachodniej.

Pracownik szkółki drzew ozdobnych
Podstawowe zadania:

Sadzenie, przycinanie i pielęgnacja drzewek i krzewów
Praca w polu oraz w szklarni

Od kandydatów oczekujemy :

• Doświadczenia w pracach na podobnym stanowisku

• Dyspozycyjności na dłuższy okres

• Sprawności fizycznej

• Zaangażowania w powierzone stanowisko

Oferujemy:

• ATRAKCYJNĄ stawkę godzinową
• stabilne zatrudnienie
• polską umowę o pracę i benefity jej przysługujące (wysokie zarobki netto, ciągłość ubezpieczenia, dodatki i zasiłki)
• bonusy dla pracowników
• opiekę POLSKIEGO REZYDENTA oraz ZAKWATEROWANIE

ID ogłoszenia: 4645f4cb67808db0