10,5

Ogrodnictwo praca w Holandii dla par przy kwiatach od zaraz do września 2021 Uden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Uden
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 6 września
  • Długość umowy: 6-7 miesięcy
  • Opublikowany: 8 lipca 2021 00:03

W miejscowości Uden od zaraz również dla par propozycja pracy w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach. Zatrudnienie 2021 ze znajomością języka angielskiego. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Holandia – OGRODNICTWO – PRACA PRZY KWIATACH dla 2 osób
– umowa na okres od 6 września do kwietnia 2022r.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• wykonywanie prac przy kwiatach szklarniowych i w uprawie gruntowej- ścinanie, sortowanie,
• praca na hali przy sortowaniu pakowaniu kwiatów i cebulek kwiatowych.

WYMAGANIA:
• motywacja i chęć do pracy,
• praca dla pary,
• mile widziane doświadczenie,
• znajomość języka angielskiego,

ZAPEWNIAMY
• umowę z holenderskim pracodawcą,
• stawkę godzinową wynagrodzenia ok 10 euro netto / godzinę;
• możliwość nadgodzin, możliwa praca w sobotę lub niedzielę – duża liczba godzin;
• wynagrodzenie płatne co tydzień,
• zakwaterowanie zapewnione w miejscu pracy 175 euro miesięcznie od osoby- dobre warunki zakwaterowania, pokój z aneksem kuchennym, WI-FI, TV (możliwość podłączenia polskiego dekodera tv satelitarnej),
• ubezpieczenie holenderskie,
• praca w małym zespole w miłej atmosferze.

Więcej informacji:  +31 682 088 629, ✉ dorota@obido.nl

ID ogłoszenia: 91660e6fcb199e11