9,34

Ogrodnictwo – kwiaty praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga lub Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 27 grudnia 2016 23:52

Szklarnia z Hagi potrzebuje osób do zatrudnienia przy pielęgnacji kwiatów. Od zaraz praca Holandia w ogrodnictwie dla Polaków bez znajomości języka przy tulipanach.

Stanowisko: pracownik w szkalrni

Miejsce zatrudnienia: Haga lub Amsterdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,34 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie pomoc przy uprawie tulipanów, orchidei oraz chryzantem szklarniowych

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • chęć do podjęcia pracy w szklarni
  • dodatkowym atutem będzie ważne prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • brak spóźnień
  • sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • zapewnione przez pracodawcę lokum na miejscu
  • zorganizowany transport do pracy i z powrotem
  • atrakcyjne zarobki z dodatkami
  • pomoc w załatwianiu potrzebnych dokumentów

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli jesteście zainteresowani ofertą prosimy o wysyłanie CV na adres:

jakub@Holandiajobs.pl

lub kontakt tel.:509 976 723

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-w-szklarni-id430732.html

ID ogłoszenia: 5055862d36cbc56f

1 odpowiedź na “Ogrodnictwo – kwiaty praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka Haga”

  1. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy mój numer 645684329