stawka wiekowa

Ogrodnictwo – praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka Den Haag

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Den Hagg
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 2 lutego 2017 00:28

Od zaraz zatrudnienie w ogrodnictwie przy kwiatach szklarniowych. Holandia praca w Den Hagg przy uprawie roślin doniczkowych dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik w szklarni

Lokalizacja: Den Haag, Monster, De Lier, Naaldwijk/Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka uzależniona od wieku pracownika, od 6,60 do 9,43 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na uprawie oraz pielęgnacji kwiatów – doniczkowych i ciętych
  • zadaniem pracownika będzie m.in. sadzenie roślin, plauzowanie, pielęgnowanie, ścinanie oraz zapakowywanie

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • chęć i energia do pracy
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • dostępność na okres minimum 3 miesięcy

Oferujemy:

  • dodatki wakacyjne oraz mieszkaniowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na konto w terminie
  • zamieszkanie w domkach lub mieszkaniach w pełni wyposażonych oddalonych o 10 km od miejsca pracy
  • możliwość pobrania zaliczki
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • dużą liczbę godzin pracy
  • możliwość brania nadgodzin

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

biuro@iwork.com.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-szklarni-kwiaty-3625384.html

ID ogłoszenia: 411589265e87c7c8

3 komentarze na “Ogrodnictwo – praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka Den Haag”

  1. Witam ;bylym zainteresowany pracą szklarni .pracowałem sierpniu Den -Hagg

  2. podejme prace od zaraz posiadam nr. sofi POZDRAWIAM B. Graczyk

  3. Witam jestem zainteresowana oferta pracy moj tel 797597758