350-400

Ogrodnictwo praca w Holandii przy kwiatach od zaraz bez znajomości języka k. Hagi

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Poeldijk
  • Data rozpoczęcia pracy: 29.09.2021
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 28 września 2021 00:17

W ogrodnictwie propozycja podjęcia od zaraz legalnej pracy w Holandii bez znajomości języka przy kwiatach szklarniowych. Zatrudnienie w okolicach Hagi z zapewnionym zakwaterowaniem.

Ciężko Ci znaleźć pracę dobrze płatną pracę w Polsce?
Mamy dla Ciebie propozycję- spróbuj swoich sił w pracy w Holandii !
Stanowisko: pracownik hali z kwiatami
Miejsce pracy: Holandia, okolice Hagi
Pracodawca oferuje:
praca na dłuższy okres
opieka i pomoc polskich koordynatorów
dodatki za prace zmianowe
cotygodniowe wypłaty przelewana na konto
zakwaterowanie oraz darmowy codzienny transport do pracy
Zakres obowiązków:
Praca przy orchideach,
Praca przy chryzantemach i innych kwiatach doniczkowych
Pakowanie i przygotowywanie kwiatów i sadzonek do wysyłki
pielęgnacja kwiatów
praca przy cebulkach kwiatowych
Oczekiwania:
mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
sprawność fizyczna
zaangażowanie w powierzone obowiązki
chęć pracy na dłuższy okres czasu
Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu z Polski do Holandii
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem KWIATY- oddzwonimy do Ciebie !!!
Alicja:
tel: +48 798 895-476

ID ogłoszenia: 3376152b1e3810a7

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Alicja_Holandiajobs

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Alicja_Holandiajobs »