12,50€ /h.

Ogrodnik fizyczna praca w Holandii przy zieleni miejskiej, Haga 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • Długość umowy: Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 marca 2021 00:07

Propozycja rozpoczęcia fizycznej pracy w Holandii na stanowisku ogrodnika. Zatrudnienie 2021 w rejonie Hagi od zaraz przy utrzymaniu zieleni miejskiej.

Ogrodnik (zieleń miejska) – Holandia

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Ogrodnik.

Ogrodnik

Miejsce pracy: Haga, Holandia

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 12,50€ /h.
Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego
wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto
zorganizowane dojazdy do pracy
ubezpieczenie zdrowotne
opiekę polskiego koordynatora
pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalany termin wyjazdu

Zakres obowiązków:
zieleń miejska w Hadze,
Wykaszanie zarośli, kopanie, usuwanie chwastów, przycinanie żywopłotów, koszenie trawnika, układanie skrzynek na kwiaty itp.
Praca w godzinach 6.00-17.00

Wymagania:
Komunikatywna znajomość angielskiego
Doświadczenie
Prawo jazdy (mile widziane)
Odpowiedzialność, dokładność
Motywacja do pracy

info@abcwork.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”
Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”
Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

ID ogłoszenia: 4046059fa83b4693