12 eur netto/h

Operator CNC dam pracę w Holandii od zaraz, Heerenveen 2022

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Heereneveen
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: pół roku
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 czerwca 2022 00:42

Agencja zatrudnienia dla kontrahenta z Heerenveen poszukuje obecnie doświadczonych operatorów CNC chętnych do rozpoczęcia pracy w Holandii. Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

APV.EU (KRAZ 24145) agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim poszukuje obecnie dla swojego holenderskiego Klienta kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI
– obsługa maszyn CNC (Safan, Durma) – zapewnione szkolenie z obsługi
– praca przy podstawowych prasach krawędziowych (ang. bender)
– praca z rysunkiem technicznym

OFERUJEMY
– stawka 12 EUR/h netto
– opłacony transport na początek/koniec kontraktu (mile widziany własny samochód- zwracamy koszty za paliwo), w razie potrzeby opłacony transport publiczny (1 przystanek), lub rower służbowy
– darmowe zakwaterowanie (prywatna kawalerka, 10 min pieszo od pracy)
– odzież roboczą
– ubezpieczenie
– możliwość nadgodzin
– zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
– terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop
– możliwość pobierania zaliczki
– zdalną opiekę polskiego koordynatora przez cały okres kontraktu

WYMAGANIA
– VCA oraz BSN (SoFi)- organizujemy w razie potrzeby
– doświadczenie na stanowisku operatora min 3 lata
– podstawowa wiedza techniczna (o budowie – maszyny CNC)
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– mile widziane prawo jazdy kat. B

Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

europraca@apveu.pl

ID ogłoszenia: 449629e03f745fa4

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: APV.EU
  • Zarejestrowany od: 6 czerwca 2022

Inne przedmioty dodane przez APV.EU

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez APV.EU »