480€ netto/tydzień

Operator – Frezer CNC praca Holandia w branży przemysłowej

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Katowice
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: --
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 stycznia 2018 06:06

Możliwa od zaraz atrakcyjna praca w Holandii w branży przemysłowej na stanowisku frezera – operatora maszyn CNC. Ogłoszenie dla osób z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy doświadczonych operatorów frezarki CNC, posiadających doświadczenie w pracy ze sterownikiem Heidenhain lub Sinumerik.

Obowiązki:
•praca z maszynami CNC ze sterownikiem Heidenhain lub Sinumerik
•programowanie maszyn i wprowadzane korekt do programów
•rozwiązywanie problemów związanych z pracą maszyn
•utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym
•zgłaszanie usterek

Oferujemy:
•atrakcyjne wynagrodzenie 480 euro netto/ tydzień
•mieszkanie (1- osobowe pokoje)
•ubezpieczenie
•pomoc koordynatorów
•poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz 100 euro netto, gdy ten przepracuje dla nas 160 godzin

Wymagania:
•doświadczenie w obsłudze frezarek CNC z wyżej wymienionymi sterownikami
•umiejętność czytania rysunku technicznego
•chęć rozwoju zawodowego
•dobre zdolności komunikacyjne
•znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
•własny samochód będzie atutem

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV pod adres: cnc@covebo.pl z dopiskiem Frezer CNC

ID ogłoszenia: 905a4e2aad682c8

Brak tagów