11 euro brutto

Operator koparki Fuchs z chwytakiem dam pracę w Holandii – Autorecykling, Deurne

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Deurne
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Opublikowany: 24 października 2017 02:12

Ciekawa oferta pracy w Holandii dla operatora koparki z chwytakiem w firmie z Deurne zajmującej się recyklingiem samochodów. Zakwaterowanie odpłatne zapewnione.

Miejsce pracy:
Holandia – Deurne

Stawka:
Od 11 euro brutto/h + nadgodziny, weekendy i święta dodatkowo płatne

Opis stanowiska:
Praca przy recyklingu samochodów i metali.
Do obowiązków pracownika będzie należało operowanie koparką z funkcją cięcia metalu oraz przenoszenie zezłomowanych samochodów.

Wymagania:
– doświadczenie w operowaniu koparką wyposażoną w chwytak oraz przecinak
– znajomość języka: niemieckiego lub angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym
– dyspozycyjność do pracy na dłuższy okres czasu
– motywacja do pracy, sumienność oraz zaangażowani w powierzane obowiązki.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (max.5 osób, pokoje dwu – lub jednoosobowe),
– transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu
– opiekę polskiego rezydenta,
– ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe,
– legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy.

Termin składania podań: 27.10.2017

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@getjob.com.pl
lub skontaktuj się z naszym biurem

od 8:00 do 16:00
+48 510 242 586
+48 502 124 974

od 16:00 do 20:00
+48 514 721 600
+48 502 124 633

Znajdziesz nas również na FB:
www.facebook.com/Get-Job-Agencja-Po%C5%9Brednictwa-Pracy-555675901263213/

Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 71859e7501ce680d