od 475€ netto/tydzień

Operator lasera CNC – praca Holandia, Horst lub Montfort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Katowice
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: --
  • Długość umowy: --
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2018 20:56

W Horst lub Montfort do podjęcia praca w Holandii na stanowisku operatora lasera CNC. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem przy ustawianiu lasera CNC sterowanego numerycznie.

Agencja Zatrudnienia Covebo dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku operatora lasera CNC.

Miejsce pracy: Horst lub Montfort

Opis stanowiska:
• Ustawianie lasera CNC
• Pisanie programów na podstawie rysunku technicznego
• Praca na laserze TRUMPF
• Raportowanie przebiegu zmiany u kierownika zakładu
• Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
• Utrzymanie maszyn w dobrym stanie

Wymagania:
• Doświadczenie w obsłudze lasera CNC (Trumpf lub Bystronic)
• Prawo jazdy kat B. i własny samochód będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Praca w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:
• Wynagrodzenie od 475€ netto/tydzień
• legalną pracę na terenie Holandii
• umowę o pracę
• zakwaterowanie (1 osobowe pokoje)
• ubezpieczenie

Poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz 100 euro netto, gdy ten przepracuje dla nas 160 godzin.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres a.grabowski@covebo.pl z dopiskiem Laser CNC

ID ogłoszenia: 1975a5dbb25cdf6f