13,00e

Operator maszyn CNC – dam pracę w Holandii od zaraz z językiem angielskim, Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dlugi okres czasu
  • Opublikowany: 17 marca 2022 00:47

Z dobrą znajomością języka angielskiego na terenie Waalwijk dostępna do podjęcia od zaraz legalna praca w Holandii jako operator maszyn CNC. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione odpłatnie.

Nasz klient to młody, ambitny i szybko rozwijający się producent i dostawca rolek transportowych, bębnów, łożysk i bloków łożyskowych stosowanych w wielu wysokowydajnych gałęziach przemysłu na całym świecie. Dzięki szerokiemu portfolio produktow najwyższej jakości, firma należy do czołówki europejskich producentów rolek przenośnikowych. Produkty znajdują zastosowanie w przemyśle lotniskowym, przetwórstwie piasku i żwiru, transporcie palet, przemyśle rolniczym, spożywczym oraz w firmach masowych i przeładunkowych. Nasz klient ma zorientowaną na ludzi, nieformalną filozofię biznesową i koncentruje sie na samorozwoju swoich pracowników.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Jako operator maszyn CNC pracujesz na odpowiedzialnym stanowisku, gdzie dbasz o jakość i wymiary produktow. Dostosowujesz się latwo do roznorodnej pracy. Odpowiadasz za produkcję wyrobow od średniej do wysokiej skali precyzjnosci, wykonanych z wysokiej jakości materiałów.

WYMAGANIA:

•dobra znajomość języka angielskiego

•ukończone szkolenie techniczne mile widziane

•doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym

•doświadczenie z Gildemeister Nef 600 ze sterowaniem

Siemens D mile widziane

•silne poczucie odpowiedzialności

•precyzja

•świadomość jakości

•zaradność

•elastycznosc

– prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

•atrakcyjna i konkurencyjna stawka godzinowa od € 13.00 + dodatek wakacyjny

•swiadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET

•długoterminowa umowę o pracę z gwarancja godzin pracy

•możliwość przejścia na kontrakt u klienta

•wynagrodzenie zawsze na czas co 4 tygodnie

•stały dostęp do paska wypłat, umów oraz innych dokumentów poprzez aplikacje

•brak stawek wiekowych

•samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży

•możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego

•bezpłatny kurs języka holenderskiego

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, wyślij swoje CV

na: praca@armadas.eu

badz zadzwon: +31 (40) 209 2800

Wiecej ofert pracy na: www.armadas.eu

ID ogłoszenia: 8066231d06247352

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: ARMADAS
  • Zarejestrowany od: 1 maja 2018

Inne przedmioty dodane przez ARMADAS

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez ARMADAS »