420-500

Operator prasy krawędziowej dam pracę w Holandii od zaraz w Nijkerk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijkerk
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 09.07
  • Długość umowy: 10 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 lipca 2018 05:56

Firma z branży przemysłowej działająca w Nijkerk poszukuje od zaraz operatorów prasy krawędziowej do podjęcia pracy w Holandii przy ustawianiu maszyn.

Agencja Zatrudnienia Covebo dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku operatora prasy krawędziowej.

Opis stanowiska:

•ustawienie pras krawędziowych
•utrzymanie maszyn w dobrym stanie
•rozwiązywanie problemów
•raportowanie błędów

Wymagania:

•doświadczenie jako operator prasy krawędziowej
•mile widziane doświadczenie w obsłudze pras AMADA, Trumpf, LVD lub Safan
•umiejętność czytania rysunku technicznego
•komunikatywna znajomość j. angielskiego
•dyspozycyjność i samodzielność

Oferujemy:

•10,50- 12,50 euro netto/h już po odtrąceniach za mieszkanie i ubezpieczenie (w zależności od doświadczenia)
•legalną pracę na terenie Holandii
•zakwaterowanie- 1 osobowe pokoje
•ubezpieczenie
•pomoc polskich koordynatorów na miejscu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv na adres wieczorek@covebo.pl z dopiskiem „Prasy krawędziowe”

ID ogłoszenia: 9495b39de246c408