€11,00

Operator wózka widłowego bocznego oferta pracy w Holandii na magazynie farb, Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 1.05.2021
  • Długość umowy: nieokreślone
  • Opublikowany: 3 maja 2021 00:38

Aktualna oferta pracy w Holandii od zaraz na magazynie farb industrialnych jako operator wózka widłowego – bocznego. Zatrudnienie z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Dla naszego klienta w Venlo poszukujemy operatorów wózka widłowego bocznego Reachtruck (wysokiego składu). Firma zajmuje się dystrybucją farb industrialnych.

Praca na jedną zmianę: 6:00 -15:00

Obowiązki Operatora wózka:
Utrzymywanie porządku na magazynie z farbami
Zbieranie zamówień przy pomocy wózka widłowego bocznego

Nasza oferta:
Stawka €11,00 brutto/h
Dodatki urlopowe oraz wakacyjne
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę wielojęzycznych koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba

Wymagania:
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
Certyfikat na wózek widłowy boczny będzie dodatkowym atutem
Mile widziane osoby z prywatnym zakwaterowaniem w okolicy Venlo (jest możliwość zakwaterowania przez agencję)
Prawo jazdy kat B. (Zakwaterowanie agencyjne)
Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

ID ogłoszenia: 504608baf48a352c