12.00

Operator wózka widłowego dam pracę w Holandii od zaraz w Dinteloord przy rozładunku-załadunku

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dinteloord
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: 1,5 roku
  • Opublikowany: 5 stycznia 2022 00:24

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii od zaraz na stanowisku operatora wózka widłowego przy rozładunku i załadunku towarów. Zatrudnienie w rejonie Dinteloord z zakwaterowaniem odpłatnym na miejscu.

Dla naszego klienta poszukujemy operatora wózka widłowego w dziale ekspedycji w Dinteloord.

Obowiązki
Rozładowywanie i załadowywanie towarów

Wymagania
Wymagana podstawowa znajomość języka obcego, certyfikat na wózki widłowe oraz doświadczenie.

Oferujemy
Stawka początkowa: 12 euro brutto/h +8,33% dodatku wakacyjnego
25 dni płatnego urlopu w ramach umowy o prace
Możliwość stałej współpracy
Oferta z zakwaterowaniem/transportem

Kontakt:
piotr@flex-employment.nl
+31611845417 Piotr

ID ogłoszenia: 93461d6e9ccee7fc