10-12€

Operator wózka widłowego Holandia praca na magazynie od zaraz, Tilburg 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 19.03.2018
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 16 marca 2018 07:38

Agencja pośrednictwa zatrudnienia „Pran” dla klienta z Tilburga poszukuje operatorów wózków widłowych do podjęcia pracy w Holandii na magazynie przy sztaplowaniu palet.

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego klienta, centrum logistycznego, poszukujemy kandydatów do obslugi róznego rodzaju wózków widlowych (czolowych, bocznych lub EPT).

Rozpoczecie pracy: po zaakceptowaniu CV kandydata

OPIS STANOWISKA:
– Obsluga wózków widlowych (rodzaj zalezny bedzie od posiadanych uprawnien),
– Sztaplowanie palet,
– Skanowanie produktów,
– Przygotowywanie towarów do wysylki,
– Zaladunek i rozladunek kontenerów,
– Pakowanie i przepakowywanie produktów.

Wymagania:
– wazny certyfikat na wózki widlowe czolowe, boczne lub EPT (holenderski badz polski tlumaczony na jezyk angielski),
– min. 6 miesiecy doswiadczenia na wózkach widlowych,
– dyspozycjnosc na dlugi okres czasu,
– min. komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego,
– mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzednie,
– Prace dlugoterminowa (min. 1 rok),
– Odplatne zakawaterowanie i ubezpieczenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem HEFTRUCK/REACHTRUCK lub EPT na poniższy adres mailowy:
d.grzywna@pran.eu

ID ogłoszenia: 3165aa267b9c856c