11.11

Operator wózka widłowego od zaraz dam pracę w Holandii na magazynie, Venray

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venray
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 0d zaraz
  • Długość umowy: 300
  • Opublikowany: 25 września 2018 10:34

Na magazynie w Venray możliwa od zaraz legalna praca w Holandii jako operator wózka widłowego. Ogłoszenie adresowane do osób znających język angielski.

Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składowania – Magazynier

Dla jednego z naszych holenderskich klientów poszukujemy pracowników na Operatora Wózka Widłowego Wysokiego Składowania

Warunki zatrudnienia
gwarantujemy dojazd i zakwaterowanie
stałe godziny pracy (praca na dwie zmiany)
gwarantowany dodatek do każdej przepracowane godziny 11%
gwarantowany dodatek wakacyjny 8%
rezerwę na poczet urlopu
cotygodniową wypłatę stały dostęp do paska wypłat
pakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie oraz odzież ochronna do pracy)
Wymagania
Szukamy kandydatów, którzy:

Dobrze znają język angielski
Mają uprawnienia do obsługi wózków wysokiego składowania
Posiadają przynajmniej 3 miesięczne doświadczenie (wykładanie towarów powyżej 5 metrów)
Są chętni do wyjazdu na min. 4 miesiące lub dłużej
Opis stanowiska
Co możemy Ci zaoferować:

Pewną wypłatę w euro,
Dodatki zmianowe
Umowę o pracę tymczasową na prawie holenderskim,
Możliwość pracy na dłuższy okres,
Polskojęzycznych opiekunów na miejscu,
Ubezpieczenie zdrowotne,

Wyślij CV na email:

karol@holandiajobs.pl

ID ogłoszenia: 7515ba376b23e0da