13,08 euro brutto

Operator wózka widłowego oferta pracy w Holandii od zaraz na magazynie w Bornem 2020

  • Kraj: Polska
  • Miasto lub region: Bornem, Belgia
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2020 00:39

Od zaraz na terenie Bornem dostępna ciekawa praca w Holandii na magazynie w charakterze operatora wózka widłowego. Znajomość języka angielskiego jest wymagana na tym stanowisku.

Miejsce pracy: Bornem
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na min. 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:
Praca w firmie kurierskiej przy rozładunku i załadunku paczek.

Kogo szukamy?
-Osób komunikujących się w języku angielskim
-Posiadających prawo jazdy (mile widziane)
-Z doświadczeniem na podobnym stanowisku
-Osób posiadających uprawnienia na wózki widłowe

Co możemy Ci zaoferować?
-Stawkę 13.08 euro brutto/h
-Zakwaterowanie i ubezpieczenie
-Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
-Możliwość pracy na zmiany ze stałym dodatkiem
-Możliwość pracy na dłuższy okres czasu
-Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Jeśli, jesteś zainteresowany, proszę o aplikację za pośrednictwem linku —> https://bit.ly/39VOU8F

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy i w jakim celu będziemy przetwarzać

Twoje dane osobowe.

Eurowork 2476

ID ogłoszenia: 3955f29230d43147