10.23

Operator wózka widłowego – praca w Holandii, Amsterdam, Oss, Helmond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Noord Brabant
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: stala
  • Opublikowany: 6 czerwca 2017 04:04

Ogłoszenie pracy w Holandii na stanowisku operatora wózków widłowych. Oferta m.in z Amsterdamu dla osób z doświadczeniem przy wysokim składowaniu.

Operator wózka wysokiego składu
Miejsce pracy: Oss, Helmond, Roosendaal, Amsterdam
Region: Holandia
Numer referencyjny: KRAZ 855

Opis stanowiska:
Firma Work Force Sp. z o.o. zatrudni w Holandii osoby do pracy w magazynach jako operatorów wózków wysokiego składu typu reachtruck.

Wymagania:
• znajomość języka obcego – niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym
• certyfikat na wózki wysokiego składu
• doświadczenie na wózkach wysokiego składu

Oferujemy:
 zakwaterowanie
 dojazd do pracy
 ubezpieczenie
 opiekę polskojęzyczną w Holandii
 możliwość wyjazdu dla par
 pomoc przy założeniu BSN-numeru sofi
 prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki)
 asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu
 rekompensaty do kosztów zakwaterowania
 darmowy transport do NL dla osób na stawkach wiekowych

ID ogłoszenia: 414592fdb92b473a