11,52EU

Operator wózka widłowego – praca w Holandii od zaraz na magazynie w Houten 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Houten
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 09-11-2020
  • Długość umowy: kontrakt
  • Opublikowany: 1 listopada 2020 22:43
  • Wygasa: 17 godzin, 32 minut

Atrakcyjna propozycja podjęcia pracy w Holandii na magazynie w rejonie Houten jako operator wózka widłowego. Pracodawca oczekuje znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników do pracy na stanowisku: operator wózka widłowego ReachTruck Praca w Holandii u naszego klienta zagranicznego.

Szukasz ciekawego i stabilnego zatrudnienia na warunkach holenderskich? Nie czekaj, zgłoś swoją kandydaturę już dziś! Ograniczona ilość wakatów!

Zakres obowiązków:

Operator wózka widłowego reach truck na magazynie
Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych (wózkiem ept) i sztaplowanie

Oczekujemy:

doświadczenia w pracy na wózku widłowym typu reachtruck oraz posiadania aktualnego certyfikatu
znajomości j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
posiadania prawa jazdy kat. B (ze względu na dojazd do pracy samochodem służbowym)
dyspozycyjności do pracy za granicą na dłuższy okres czasu
gotowości do pozostania w pracy w okresie Świąt Bożego Narodzenia
otwartości w zdobywaniu nowego doświadczenia i chęci dalszego rozwoju swoich kompetencji zawodowych
umiejętności współpracy z innymi pracownikami
dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy

Oferujemy

pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
zapewnioną przez pracodawcę ilość godzin pracy
przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
możliwość podjęcia dłuższej współpracy
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
dodatek wakacyjny doliczany do wynagrodzenia
opiekę koordynatora w miejscu pracy
możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

ID ogłoszenia: 9925fa01d7382651