€11,80

Operator wózka wysokiego składu z językiem angielskim praca w Holandii od zaraz, Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Etten-Leur
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: nieokreślone
  • Opublikowany: 6 grudnia 2021 00:03

Od zaraz ze znajomością języka angielskiego możliwa praca w Holandii na magazynie jako operator wózka widłowego wysokiego składu. Zatrudnienie w rejonie Veghel.

Dla naszej firmy Axell Logistics w Etten-Leur, poszukujemy pracowników logistycznych/magazynowych. Praca na magazynie z artykułami zoologicznymi (karmy, akcesoria, posłania itp.)

Praca na jedną zmianę z możliwością pracy nadgodzin.

Obowiązki:
Zbieranie zamówień wózkiem widłowym
Utrzymywanie porządku na terenie hali
Nasza oferta:

Stawka €11,80 brutto/h
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę polskich koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
Wymagania:

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
Prawo jazdy kat.B lub własne zakwaterowanie
Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

ID ogłoszenia: 12261a9f2a493469