€15,00

Operator wtryskarek praca w Holandii od zaraz na produkcji, Rijen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rijen
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: nieokreślone
  • Opublikowany: 12 września 2022 00:58

Z komunikatywną znajomością języka angielskiego propozycja pracy w Holandii od zaraz jako operator wtryskarek na produkcji plastikowych doniczek i koszy.

Dla naszego klienta w miejscowości Rijen poszukujemy operatorów wtryskarek do pracy w firmie zajmującej się produkcją plastikowych doniczek, koszy znanych marek.
Praca na dwie zmiany.

Obowiązki:
Monitorowanie postępów linii produkcyjnej pod względem technicznym
Dostarczanie produktów gotowy do produkcji
Monitorowanie i zarządzanie ciągłością procesu, bezpieczeństwem i jakością

Nasza oferta:
Stawka €15,00 – €18,50 brutto/h + dodatki zmianowe
Dodatki urlopowe oraz wakacyjne
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę wielojęzycznych koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba

Wymagania:
Zdolności analityczne
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Prawo jazdy kat.B (dojazd do pracy samochodem służbowym)

Wyślij swoje zgłoszenie na tech.jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na https://bit.ly/3pDmfOj

ID ogłoszenia: 838631b0512db3f3