do ustalenia

Opiekun-opiekunka osób starszych do pracy w Holandii, Oss 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: na stałe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 lutego 2019 00:02

Obecnie poszukiwani opiekunowie bądź opiekunki osób starszych do podjęcia legalnej pracy w Holandii. Zlecenie z miejscowości Oss przy opiece nad seniorami w miejscu ich zamieszkania.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, poszukuje osób do opieki nad seniorami w Holandii

Opiekun Osób starszych opieka 24h na dobę- (Holandia różne lokalizacje)

warunki finansowe: 1500-2000 Euro miesięcznie na rękę

Wymagania:
– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– doświadczenie w opiece

Obowiązki:
– opieka nad osobą w miejscu jej zamieszkania
– pomoc w czynnościach samoobsługowych
– asystentura w codziennych czynnościach życiowych
– zapewnienie komfortu psychicznego poprzez troskliwą opiekę
– gotowanie

oferujemy:
– w pełni oskładkowaną umowę podpisaną z naszą firmą
– pomoc w organizacji pobytu i wyjazdu
– wsparcie Opiekuna Kontraktu;
– wsparcie telefoniczne 24/7;
– indywidualnie dobrane ofertę opieki
osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:

office@eastgaterecruitment.com

ID ogłoszenia: 2375c58ad62cc4a0

Brak tagów

1 odpowiedź na “Opiekun-opiekunka osób starszych do pracy w Holandii, Oss 2019”

  1. Witam. Zainteresowana praca prosze o kontakt 731188138 pozdrawiam