EUR

Orderpicker dam pracę w Holandii od zaraz na magazynie sklepu internetowego, Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2021-04
  • Długość umowy: ..
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2021 00:08

Lekka praca w Holandii na magazynie sklepu internetowego w rejonie Tilburga. Zatrudnienie dostępne od zaraz przy kompletowaniu zamówień z komunikatywną znajomością języka.

Opis stanowiska
Praca lekka i przyjemna jako orderpicker / pakowacz. Zbieranie zamówień w magazynach sklepu internetowego z produktami gospodarstwa domowego, kosmetykami, zabawkami, elektroniką oraz odzieżą, pakowanie i przepakowywanie produktów. Praca 2-zmianowa.

Praca w systemie zmianowym. Zmiany są różne dla poszczególnych działów.

Praca w tej firmie wiąże się z dodatkami:
Nadgodziny (po przepracowaniu więcej niż 8 godzin) 25%
Sobota i niedziela 50%
Wieczorna zmiana (19:00 – 00:00) 10%
Nocna zmiana (00:00 – 7:00) 25%
Dni świąteczne 50%

Wysoki standard zakwaterowania, umowa na holenderskich warunkach, ubezpieczenie zdrowotne, pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii, transport do miejsca pracy, wsparcie koordynatora, trening w pierwszych dniach pracy, aby bez problemu odnaleźć się w nowym miejscu pracy.

Wymagania
Komunikatywny angielski.

Skontaktuj się z nami!
PL +48 512 602 557
PL +48 510 958 777
PL +48 784 669 615
NL +31 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 9336081f9a823828