1300-1700

Orderpicker od zaraz praca w Holandii na magazynie w Oosterhout z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oosterhout
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 11/06/2020
  • Długość umowy: Dlugoterminowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 czerwca 2020 21:23

Od zaraz ze znajomoscią języka angielskiego do podjęcia ciekawa praca w Holandii na magazynie w charakterze order pickera – pakowacza. Zatrudnienie 2020 przy  kompletowaniu zamówień, pakowaniu wysyłek.

Szukasz pracy, w której możesz pracować w pełnym wymiarze godzin i spędzić dużo godzin?

Mamy dla Ciebie świetną pracę jako pakowacz lub orderpicker w Oosterhout!

Sam magazyn jest dość nowoczesny i mieści nowoczesne udogodnienia, takie jak dobrze wyposażona kantyna z codziennymi świeżymi produktami za niskie ceny.
Bezpłatna świeża zimna woda w dużych butelkach za darmo.

Miejsce pracy:Oosterhout

Opis stanowiska:

Praca jako Packer :
Będziesz odpowiedzialny za pakowanie zamówień.
Jako pakujący upewnisz się, że odpowiedni produkt zostanie zapakowany i wysłany do właściwego klienta.
Proces kompletacji odbędzie się przy stole.
Pakowanie produktów w pudełka o różnych rozmiarach.

Jako Orderpicker:
Zbierasz zamowienia za pomocą EPT i skanera ręcznego. Oprócz tego będziesz układać produkty na paletach, a także rozpakowywać przychodzące produkty.Wymagania:
Średnio zaawansowana lub lepsza znajomość języka angielskiego (B1 lub lepsza)
Preferowane jest doświadczenie w zbieraniu zamówień na okres
Doświadczenie z EPT
Dyspozycyjnosc przez długi czas (do 23 miesięcy)
Gotowsc do pracy na zmiany i w soboty
Jesteś elastyczny i chętny do pracy na różnych działach
Masz czysty rejestr karny (VOG)

Oferujemy:
•Praca na długi okres czasu
•Pełne tygodniowe wynagrodzenie
•Założenie funduszu emerytalnego
•Pełne ubezpieczenie zdrowotne – bez ryzyka własnego
•200 euro brutto dodatku rocznie na wypadek konieczności skorzystania z nagłej pomocy dentysty
•Ulga podatkowa, jeśli korzystasz z naszego zakwaterowania
•Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•Pozytywna atmosfera

Jesli chcesz zebysmy sie z Toba skontaktowali – wyslij sms- 0031-627-743-434 – oddzwonimy !
Zadzwon :
+48 77 453 76 00 (PL)
Wyslij CV :
info@eu-people.pl

ID ogłoszenia: 5965edf562fbee4b

Linki sponsorowane