9,23€

Tilburg od zaraz praca w Holandii na magazynie z j. angielskim Orderpicker z EPT

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 24.04; 25.04; 26.04
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2017 04:10

Pilnie poszukiwani kandydaci do pracy w Holandii na magazynie w Tilburgu przy zbieraniu zamówień z pomocą wózka EPT. Znajomość języka angielskiego oczekiwana.

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu

Numer referencyjny: RHE/03/2017
Start pracy: OD ZARAZ
Lokalizacja: Tilburg

OPIS STANOWISKA:
• Zbieranie zamówien dla klientów z calej Europy,
• Skanowanie produktów,
• Przygotowywanie towarów do wysylki,
• Reczny zaladunek i rozladunek kontenerów,
• Obsluga wózka sterowanego elektrycznie (EPT),
• Wszystkie wyzej wymienione funkcje wymagaja dobrej kondycji fizycznej.

WYMAGANIA:
• Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego,
• Doswiadczenie w obsludze wózków EPT,
• Pozytywne referencje z poprzednich zakladów pracy,
• Dobra kondycja fizyczna,
• Doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest mile widziane,
• Mile widziane prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Zatrudnienie na warunkach holenderskich,
• Zakwaterowanie (odplatne),
• Ubezpieczenie (odplatne),
• Opieke polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane proszone sa o przeslanie CV z dopiskiem ORDERPICKER Z EPT na adres:
d.grzywna@pran.eu

ID ogłoszenia: 30158f9f2ddeb2bc