7,000.00

Pakowacz – praca w Holandii od zaraz przy pakowaniu wyrobów z j. angielskim, Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 4.11.2019
  • Długość umowy: min 3 miesiące
  • Opublikowany: 28 października 2019 01:28
  • Wygasa: 4 dni, 18 godzin

Ze znajomością języka angielskiego aktualna oferta pracy w Holandii dla pakowaczy przy pakowaniu gotowych wyrobów. Zatrudnienie od zaraz w rejonie Utrechtu.

Zakres obowiązków:

Kontrola jakości oraz pakowanie wyrobów.
Sortowanie produktów.
Zabezpieczanie towaru oraz przygotowywanie do transportu.
Dbanie o porządek w miejscu pracy.
Układanie towaru na paletach.

Gwarantujemy:

Pomoc w organizacji wyjazdu, a na miejscu pomoc koordynatora.
Cotygodniowe, regularne wypłaty.
Możliwość wyjazdu dla par.
Zakwaterowania zgodne z certyfikatem SNF (na miejscu wi-fi!).
Transport do pracy na terenie Holandii.
Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
Możliwość współpracy na długi okres czasu.
Dodatkowo! Nie wymagamy doświadczenia (może to być nawet Twoja pierwsza praca!)

Wymagamy:

Mile widziane prawo jazdy kat. B i znajomość języka angielskiego, ale nie jest to warunek konieczny!
Zaangażowania w wykonywane obowiązki.

Nie interesuje Cię praca na jako pakowacz ? Znajdziemy dla Ciebie coś innego! Jesteśmy prężnie działającą Agencją zatrudnienia! Dysponujemy różnymi ofertami pracy np. w ogrodnictwie, na produkcji, w magazynach, przetwórstwie mięsnym i wiele innych.

Rekrutujemy pracowników na terenie całej Polski.

ID ogłoszenia: 4895db6b606bf89d