13,22 euro/h brutto

Pakowacz praca w Holandii przy pakowaniu placków tortilli, Kerkrade

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Kerkrade
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 28-03-2023
  • Długość umowy: Minimum rok
  • Opublikowany: 2 marca 2023 00:43

Ze znajomością języka angielskiego od zaraz na terenie Kerkrade dostępna praca w Holandii na stanowisku pakowacza przy pakowaniu placków tortilli na linii produkcyjnej.

Dla naszego klienta z branzy spozywczej, firmy Mexma, poszukujemy pracownika na stanowisko:
Pakowacz
Miejsce pracy: Kerkrade, Holandia

Nasz klient jest częścią rodzinnej firmy działającej w Belgii i Holandii. Cała grupa zatrudnia 770 osób i produkuje około

1 500 000 tortilli (wrapów) dziennie, a intencją jest, aby ta imponująca liczba nadal rosła!

WYMAGANIA:
Doswiadczenie w pracy produkcyjnej lub innej na dziale pakowania
Dobra znajomosc jezyka angielskiego
Prawo jazdy
Umiejetnosc pracy w zespole

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Jako pracownik dzialu pakowania zajmujesz sie przede wszystkim umieszczaniem swiezo wypieczonych tortilli w folii.
Jestes odpowiedzialny takze za wazenie produktu oraz sprawdzanie go pod katem obecnosci metalu. Na tym stanowisku zajmujesz sie glownie:
Pakowaniem plackow tortilli do foliowych opakowan
Pomaganiem na dziale produkcji
Ustawianiem linii produkcyjnej

OFERUJEMY:
stawke 13,22 euro/h brutto
prace w systemie 3-zmianowym
dodatek zmianowy w wysokosci 34% po godzinie 18
odplatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

international@trixxo.nl

ID ogłoszenia: 73763fddc970d8a5