12,06 € brutto/h

Pakowanie ciastek dam pracę w Holandii od zaraz z językiem angielskim, Houten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Houten
  • Znajomość języka: Biegła znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 01-06-2021
  • Długość umowy: 30-09-2021
  • Opublikowany: 13 maja 2021 00:04

Z dobrą znajomością języka angielskiego na terenie Houten do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Holandii przy pakowaniu ciastek na produkcji.

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: pracownik produkcji przy pakowaniu ciastek. Praca w Holandii u jednego z naszych klientów zagranicznych.

Chcesz podjąć pracę w stabilnej firmie produkcyjnej z zapewnioną ilością godzin? Jesteś zaangażowany i sumienny? Szukamy kogoś takiego jak Ty!

Zakres obowiązków:

pakowanie ciastek w pudełka
układanie pudełek w stosy

Nasze oczekiwania:

dyspozycyjność do podjęcia pracy na ok 4 msc.
znajomość j. angielskiego/niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym/biegłym
posiadanie własnego transportu lub prawa jazdy kat. B
otwartość w zdobywaniu nowego doświadczenia i chęci rozwijania swoich umiejętności
dokładność i zaangażowania w wykonywanej pracy

Oferujemy:

pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy
możliwość podjęcia dłuższej współpracy u sprawdzonego pracodawcy
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
dodatek wakacyjny doliczany do wynagrodzenia
opiekę koordynatora w miejscu pracy
możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

ID ogłoszenia: 979609d2c60ebbc3

error: Kopiowanie zabronione!