atrakcyjne

Pakowanie cukierków oferta pracy w Holandii bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2021 00:56

Agencja personalna poszukuje od zaraz pakowaczy dyspozycyjnych do pracy w Holandii przy pakowaniu cukierków. Ogłoszenie bez znajomości języka obcego!

Praca za granicą !! Nie zwlekaj!! Aplikuj!!
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• holenderska umowa o pracę na dłuższy okres
• stała opieka polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• ubezpieczenie zdrowotne
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• zapewnione zakwaterowanie
• cotygodniowa wypłata
Wymagania:
• chęć do przyuczenia na danym stanowisku
• zaangażowanie w powierzone obowiązki
• chęć i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:
• pakowanie cukierków
• pakowanie kosmetyków
• pakowanie telefonów

Zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie zgłoś sie do nas!
Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944
Dominika tel: +48 570 901 033
Martyna tel +48 577 901 099 zadzwoń
Możesz mi także napisać swoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com
Poszukujesz innej pracy? Mamy wiele ofert !! Każdy znajdzie coś dla siebie!!
Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o – posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450

ID ogłoszenia: 969610cefff04f54