350.00

Pakowanie drobiu od zaraz dam pracę w Holandii bez języka 2020, Doetinchem

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Doetinchem
  • Długość umowy: umowa holenderska
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2020 19:16

Dla pakowaczy aktualna oferta pracy w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu drobiu. Zatrudnienie od zaraz w rejonie Doetinchem na linii produkcyjnej.

Pracownik produkcji-pakowacz
Poszukujesz pracy w Holandii?
Chcesz wyjechać i nie żałować swojej decyzji?
Zadzwoń lub wyślij CV – na pewno się z Tobą skontaktuję!
Opis stanowiska: Praca polega na pakowaniu mięsa drobiowego, kontroli jakości, ważeniu mięsa
Miejsce pracy: Doetinchem/Kornhorn/Putten/Nijkerk
Wymagania:
zaangażowanie i chęci do pracy
Oferujemy:
-cotygodniowe wypłaty ok 350€ na rękę (po godzinie 18:00 + 30% dodatku, soboty 150%, niedziele 200%),
-pary maja gwarancję pracy na tej samej zmianie oraz pokoju tylko dla siebie 😉
-umowę na warunkach holenderskich
-szkolenie (praca dla osób bez doświadczenia)
-opiekę polskiego koordynatora
-BARDZO BARDZO KOMFORTOWE zakwaterowanie (agencja ma prywatne zakwaterowania-wysoki standard)
-ubezpieczenie
-pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii (mamy zaufane firmy przewozowe, wystawiamy zaświadczenie o podjęciu pracy w Holandii w razie kontroli granicznej)
Dodatkowe informacje:
Praca od poniedziałku do soboty, 1 lub 2-zmianowa.
Osoby zdecydowane na wyjazd w ciągu tygodnia proszę o przesłanie CV na adres anna@holandiajobs.pl lub kontakt tel. + 48790833585

ID ogłoszenia: 7765f3e96b99d69a