9,26 euro brutto/h

Pakowanie drobu przy taśmie oferta pracy w Holandii od zaraz Goor

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Goor
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: 22 stycznia 2015 22:28

Przetwórnia mięsna z Goor poszukuje pracowników od zaraz do pakowania mięsa drobiowego przy taśmie produkcyjnej. Holandia praca ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz drobiu

Zarobki: 9,26 euro brutto za godzinę

Miejsce pracy: Goor, Holandia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Nieskomplikowane zadania polegające na ręcznym pakowaniu kurczaka przy taśmie produkcyjnej.
  • Praca odbywa się na hali produkcyjnej przy niskich temperaturach.
  • Zadania wykonuje się w pozycji stojącej.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prosimy o aplikacje osoby powyżej 165 cm – niższy wzrost będzie dyskwalifikował (wzrost musi być dopasowany do taśmy)
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • przyjemną atmosferę
  • zapewnione ubezpieczenie 17,41 euro za tydzień
  • na miejscu zorganizowane jest miejsce zamieszkania na koszt pracownika w wysokości 78 euro tygodniowo
  • wysokie stawki godzinowe – 9,26 euro

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie na adres: a.zawadzka@pran.eu
W tytule wiadomości prosimy wpisać: pakowanie drobiu

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-pakowanie-drobiu-id263897.html

ID ogłoszenia: 98254bf8fe17f927

1 odpowiedź na “Pakowanie drobu przy taśmie oferta pracy w Holandii od zaraz Goor”

  1. Witam ! Jestem młoda osobą która może podjąć prace od zaraz.
    Pracowałem już na podobnym stanowisku.
    Mam wyrobiony numer SOFI i aktualnie mieszkam w Holandii Tel: +31687094640