Do uzg.

Pakowanie gotowanych jajek Holandia praca bez języka i doświadczenia od zaraz, Veen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veen
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2022 00:26

Od zaraz na terenie Veen legalna praca w Holandii bez znajomości języka i doświadczenia przy pakowaniu gotowanych jajek. Oferta z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Pakowanie gotowanych jajek w Holandii
Praca bez doświadczenia – praca bez znajomości języka obcego
Oferujemy:
– atrakcyjną stawkę godzinową + dodatki zmianowe ( praca w systemie dwu zmianowym)
– pracę w stabilnej firmie na dłuższy czas
– wypłaty w systemie tygodniowym z możliwością zaliczek
– zapewnione zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
– umowę na warunkach holenderskich,
– opiekę polskiego koordynatora
Obowiązki:
– pakownie świeżych i gotowanych jajek
– układanie pudełek z jajkami na palety
Wymagania:

– motywacja i chęci do pracy
– zapraszamy również pracowników z Ukrainy

Szukasz innej pracy – masz pytania ???
www.klaverteam.com
+48 570 670 866
ofertypracy@klaverteam.com

Kamila tel: +48 570 901 414
Izabela tel: +48 570 901 913
Dominika tel: +48 570 901 033
Klaver sp. zo.o. ( KRAZ 18450 )

ID ogłoszenia: 94662f4f5f340da3

Linki sponsorowane