od 1800

Pakowanie kosmetyków Holandia praca bez znajomości języka od zaraz, Rozenburg-Schiphol

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rozenburg-Schiphol
  • Długość umowy: minimum 1 rok z mozliwoscia przedluzenia
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 3 maja 2022 00:22

Dla pakowaczy od zaraz atrakcyjna propozycja pracy w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie 2022 w rejonie Rozenburg-Schiphol.

Pracownik magazynu/ Pakownie kosmetykow
Dla jednego ze swoich klientów logistycznych z regionu Schiphol ( kod pocztowy miejsca pracy 1431 )
Neutral Freight Academy BV poszukuje pracowników magazynowych
ZMIANA: dzienna,
Pracodawca gwarantuje:
– zatrudnienie bezposrednio w holenderskiej agencji pracy NEUTRAL FREIGHT ACADEMY BV, specjalizujacej sie rozwiazaniami personalnymi dla sektora logistycznego.
– umowa holenderska zgodnie z obowiazujycym cao
* wynagrodzenie tygodniowe adekwatne do doswiadczenia i stanowiska
– Gwarancja godzin i pracy z mozliwoscia przedluzenia kontraktu lub bezposredniej umowy z klientem NFA.
– Kursy i szkolenia – podnoszace kwalifikacje zawodowe i niezbedne do prawidlowego wykonywania powierzonych zadan ( VOG, PMT oraz inne )
– Zwroty za dojazdy 0,19EUR/KM
Opis stanowiska:
Do twoich codziennych obowiazków bedzie nalezalo:
• Zbieranie i pakowanie zamowien
• Tworzenie zestawow kosmetykow zgodnie z instrukcja
• Zidentyfikowanie uszkodzenia i brakujacych elementow;
• Przestrzeganie wszystkich zasad magazynowych i standardowych procedur operacyjnych (SOP);
• Odbieranie, przygotowywanie, pakowanie i etykietowanie towarów do wysylki;
• Sprawdzanie dwukrotnie pozycji, aby zweryfikowac dokladnosc zamówien wychodzacych;
• Wspólpraca z innymi czlonkami zespolu magazynu, aby skutecznie wykonywac przydzielone zadania.
Wymagania:
• Preferowane wczesniejsze doswiadczenie w magazynie;
• Znajomosc popularnych narzedzi i sprzetu magazynowego;
• Dokladnosc, czujnosc i zorientowanie na szczególy;
• Silna etyka pracy;
• wlasne zakwaterowanie ( jak najblizej lotniska Schiphol )
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez przeslanie swojego CV na adres email: info@nfa-recruitment.nl
lub dzwoniac pod +31-20-303-6100
W tytule prosze wpisac KOSMETYKI

ID ogłoszenia: 9326270dde442232